Plakāti diskusijām par demokrātiju, sabiedrību un citām nozīmīgām tēmām.

Plakāti izstrādāti projekta “DemokrātiJĀ” hakatonos “Darīt ir darbības vārds” 2022. gada pavasarī.  Tajos piedalījās skolēni no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Līvānu 1. vidusskolas, Pļaviņu vidusskolas, Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas – liceja, Daugavpils Būvniecības tehnikuma, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Franču liceja, Limbažu Valsts ģimnāzijas, Stalbes pamatskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Jāņa Cimzes Valkas ģimnāzijas, Mežciema pamatskolas, Olaines 1. vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Brocēnu vidusskolas, Saldus pamatskolas, Z.Mauriņas Grobiņas vidusskolas, Draudzīgā Aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas, Liepājas Valsts tehnikuma, Babītes vidusskolas.

Plakāti izmantojami diskusijām par demokrātiju, sabiedrību un citām nozīmīgām tēmām.

Idejas diskusijām (7.-9. klasēm un vidusskolai ), sarunu metožu apraksti, papildus avoti izziņai par diskusiju metodi apkopoti mācību materiālos par Eiropas Savienības jautājumiem “Tu=Tavs viedoklis”

Ieskatam daži no plakātiem:

Visi plakāti lejupielādei ir ŠEIT!

25.04.2022