Debašu cikla otrā diskusija “Zaļās nākotnes sapnis. Vai uz šodienas labklājības rēķina?”

Turpinot atzīmēt Latvijas Republikas pamatlikuma − Satversmes − apstiprināšanas 100. jubilejas gadu, šodien, 5. aprīlī, Valsts prezidents Egils Levits uz debašu cikla “#Satversmei100: vērtības nākotnei” otro diskusiju aicinājis jauniešus no Daugavpils. Debašu centrā būs jautājums, kādu izvēļu priekšā nonākam rūpēs par vidi un tiesībām dzīvot personīgā labklājībā.

Debašu cikla otrā diskusija “Zaļās nākotnes sapnis. Vai uz šodienas labklājības rēķina?” notiks Daugavpils Valsts ģimnāzijā. Diskusija plkst. 14.00 būs skatāma tiešraidē portālā LSM.lv, Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē www.president.lv un Valsts prezidenta sociālo tīklu YouTubeFacebook un Twitter kontos. Diskusiju vadīs Latvijas Televīzijas personība Ēvalds Dukuls.

Ar Valsts prezidentu debatēs deviņi jaunieši: Santa Bule no Daugavpils 12. vidusskolas; Arnita Bernāne no Daugavpils Valsts ģimnāzijas; Anželika Litvinoviča no Daugavpils Valsts ģimnāzijas; Vladimirs Bazans no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja; Milēna Kaštaļjana no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja; Elizabete Križanovska no Daugavpils Valsts ģimnāzijas; Ņikita Zirjanovs no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja; Ieva Lozjuka no Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja; Timurs Ragozins no Daugavpils 9. vidusskolas.

05.04.2022