Aicinājums jauniešiem piedalīties Daugavpils debatēs

Šogad atzīmējam Latvijas Republikas pamatlikuma – Satversmes – apstiprināšanas 100. gadadienu. Lai rosinātu izzināt un izprast Satversmi, Valsts prezidents Egils Levits un projekts “DemokrātiJĀ” aicina jauniešus piedalīties debašu cikla otrajā diskusijā “Zaļās nākotnes sapnis. Vai uz šodienas labklājības rēķina?”.

Debates notiks 2022. gada 5. aprīlī, Daugavpilī.  Debatētāju vidū arī Valsts prezidents Egils Levits. Debates vadīs Latvijas Televīzijas personība Ēvalds Dukuls, kurš aicinās izkāpt no stereotipu rāmjiem un pamatot savu viedokli.

Ar uzaicinājumu var iepazīties šeit!

Aicinām jauniešus līdz 2022. gada 29. martam aprakstīt divus piemērus, kur konkrētās situācijās no pašu vai novada dzīves vai mediju ziņām saskatāma dilemma − kādu izvēļu priekšā nonākam rūpēs par vidi un tiesībām dzīvot personīgā labklājībā. Apraksta garums – līdz vienai A4 lapai. Lūgums to nosūtīt uz e-pastu: info@eiropaskustiba.lv.

20.03.2022