Galda spēles “DemokrātiJĀ” ieviešanas seminārs + spēle dāvanā!

Aicinām pedagogus, aktīvos jauniešus uz stratēģijas galda spēles “DemokrātiJĀ” ieviešanas semināru 21. februārī plkst. 16:00 – 17:00. Katrs semināra dalībnieks saņems galda spēles komplektu dāvanā (piegāde pa pastu).
Stratēģijas galda spēles “DemokrātiJĀ” uzdevums ir izveidot demokrātisku valsti. Tās laikā spēlētāji izprot demokrātijas pamatelementu nozīmību, kā arī apzinās demokrātiskas valsts iespējas un riskus. Spēle piemērota pamatskolas vecākā posma un vidusskolas posma skolēniem, jauniešiem, citiem interesentiem.

Piesakies ŠEIT! Semināra ieraksts pieejams ŠEIT!

Pateicamies par atbalstu Ziemeļvalstu Ministru padomes birojam Latvijā. Spēles sākotnējā versija ar nosaukumu “Democracy Cake”, izstrādāta “The Rafto Foundation”.

01.02.2022