Aicinām vidusskolēnus piedalīties debatēs “#Satversmei100: vērtības nākotnei”

Esam pagodināti par uzticēšanos projektam “DemokrātiJĀ” un aicinām piedalīties jauniešu debatēs “#Satversmei100: vērtības nākotnē”. Debates veltītas Latvijas Republikas pamatlikuma − Satversmes − apstiprināšanas 100. gadadienai.

Pirmās debates notiks Satversmes apstiprināšanas 100. gadadienā − 2022. gada 15. februārī − no plkst. 14.00 līdz 15.30 Rīgas pilī.

Gada garumā paredzēti arī vairāki pasākumi reģionos – Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Sēlijā. Cikla noslēgums plānots 2023. gada februārī. Visi debašu cikli būs skatāmi tiešraidē Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē www.president.lv un sociālo tīklu Facebook, Twitter, YouTube kontos.

Par to, kā piedalīties ŠEIT!

Gaidām jauniešu pieteikumus dalībai debatēs info@eiropaskustiba.lv

Projekta “DemokrātiJĀ” komanda

Biedrība “Eiropas Kustība Latvijā” un Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

12.01.2022