Diskusija “Pārprastā demokrātija”

TV24 sarunu raidījums par digitāliem jautājumiem “Digitālais ceļvedis”, tieši otrādi – īpaši Sarunu festivālam LAMPA veidoja savu speciālizlaidumu, diskusiju “Pārprastā demokrātija”, lai skaidrotu tehnoloģiju ietekmi sabiedrībai nozīmīgos procesos un demokrātijas pamatos. Diskusiju vada Aivis Ceriņš, Latvijas Informāciju tehnoloģiju klastera/ Digitālā inovāciju centra raidījumu cikla Digitālais Ceļvedis vadītājs. Piedalījās – Ivars Ijabs, politikas zinātņu doktors un Eiropas parlamenta deputāts. Dr. Klāvs Sedlenieks, sociālantropologs, Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors. Elīna Girne, vadošā juriste datu tehnoloģiju uzņēmumāSQUALIO. Deniss Ševeļovs, BSMS mārketinga nodaļas direktors. Aiga Irmeja, Latvijas informācijas tehnoloģiju klastera un digitālā inovācijas centra izpilddirektore. Gunta Līdaka, mediju eksperte, Rīga TV24 projekta “Pilna bilde” vadītāja.

Diskusiju skatieties šeit!

19.10.2021