Ielūgums uz semināru “DemokrātiJĀ.Plāns”

Vai vēlies, lai skolas vide un tās kultūra būtu iekļaujoša, cieņpilna, demokrātiska? Šādas skolas veidošanā nozīme ir dažādiem aspektiem – gan skolas pārvaldībai, gan ikdienas dzīvei skolā, gan mācību saturam un procesam. Lai atbalstītu jūs ceļā uz demokrātiskas vides stiprināšanu skolā, aicinām Lavijas skolu vadības komandas, pedagogus uz  semināriem 21. vai 22. septembrī.

Seminārā iepazīstināsim ar demokrātijas pašnovērtējuma rīku, rosināsim domāt par demokrātiskas vides veidošanu skolā, iedvesmosim un sniegsim praktiskas idejas demokrātiskas kultūras stiprināšanai skolas pārvaldībā un skolas ikdienā, pilsoniskuma un demokrātijas iedzīvināšanai mācību saturā un procesā.

Semināru norises vieta: Koka Rīga, Krāsotāju iela 12

Reģistrācijas saite – https://ej.uz/21vai22septembris

07.09.2021