Video kopa pilsoniskuma un līdzdalības stiprināšanai jauniešiem

Skolēnu veidoti video

Līdzdalība

Valoda

Nepadodies!

Vide

Uzklausi!

Es&Ģimene

Es&Skola

Es&Pašvaldība

Es&Valsts

Es&Eiropa

Es&Pasaule

Intervijas

Mēs esam pasaule! Ikviena mūsu darbība ietekmē apkārt notiekošo. Esi aktīvs, aizstāvi savas idejas, atrodi veidu kā līdzdarboties un risināt pasaulē pastāvošās problēmas! Savu stāstu stāsta biedrības “Eiropas Kustība Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un sociālās uzņēmējdarbības eksperte Liene Reine-Miteva.

ES&PASAULE

Ja Tu zini, ko darīt, tad ej un dari! Tas ir Ralfa Eilanda novēlējums ikvienam no mums. Intervijā Natālijas Knipšes un Ralfa Eilanda iedvesmas vārdi aktīvai līdzdalībai.

ES&EIROPA

Ja Tev rūp valstī notiekošais – meklē domubiedrus un iesaisties! Šobrīd mēs veidojam arī savu un valsts nākotni. Kādu to vēlamies? Idejās dalās Kluba “Māja” prezidente Benita Ozola, biedrības “Eiropas Kustība Latvijā” ģenerālsekretāre Liene Valdmane un Kluba “Māja” aktīvists Gunārs Tauriņš.

ES&VALSTS

Soliņš parkā, velobraucēju josla vai apgaismojums pilsētā? Bet varbūt jauns muzejs? Var sēdēt un gaidīt brīdi, kad šīs problēmas saskata un atrisina pašvaldība. Bet, ja labāk tu vēlies dzīvot tagad, tad arī aktīvi jārīkojas. Par to, kā mēs varam uzlabot savu pilsētas vidi stāsta biedrības “Pilsēta cilvēkiem” aktīvists Oto Ozols un Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” dibinātāja Žanete Grende.

ES&PAŠVALDĪBA

Vai skolēni grib un var līdzveidot skolas vidi, tā gūstot pilsoniskās iemaņas? Pieredzē dalās pilsoniskās izglītības eksperts Edgars Bērziņš un Rīgas Skolēnu domes aktīviste Linda Čūdere.

ES&SKOLA

Ņem vērā vecāku padomus, bet savu dzīvi veido pats! Izsaki savas domas, viedokli, idejas, meklē domubiedrus, runā par sev svarīgo! Pārdomās dalās multimākslinieks Kašers un “Tiny Latvian Productions” kreatīvais prāts Valters Mirkšs.

ES&ĢIMENE

06.09.2021